• 0850 888 01 26
  • 0850 888 01 26

BIÇAKLAR ÇEKİLDİ

Son sahnesine kadar izleyicilerin zihnini “Katil kim?” sorusuyla meşgul edecek eğlenceli bir polisiye film olan Bıçaklar Çekildi filminin heyecanı ve meraklı bekleyişleri evinizi dolduracak.

Tanınmış polisiye yazarı Harlan Thrombey’in, malikanesinde ölü bulunmasının ardından dedektif Benoit Blanc’ın bu cinayeti çözme öyküsünü anlatıyor. Film, 92. Oscar Ödülleri’nde En İyi Orijinal Senaryo dalında da aday gösterildi. 

Son derece eğlenceli bir cinayet filmi olan “Bıçaklar Çekildi”, Daniel Craig’in yanı sıra Christopher Plummer, Chris Evans, Ana De Armas, Jamie Lee Curtis gibi birçok yıldız ismin yer aldığı kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Sizde istediğiniz yerden sinema filmlerini, birbirinden seçkin kanalları ve seç izleden sizin için seçilmiş yüzlerce içeriğe ulaşmak için hemen KabloTV aboneliğizi gerçekleştirin. KabloTV WebTV ile özgürce,  internetin olduğu her yerden içeriklere ulaşın. Ayrıca sınırsız yeni nesil fiber internet  Kablonet hizmetine üye olarak yüksek kalitede takılmadan yayınları izleyin. 

ABONE OL