• 0850 888 01 26
  • 0850 888 01 26

DÜNYA SAVAŞI Z

Film Max Brooks'un aynı isimli kitabından uyarlandı.Çin’de ortaya çıkan bir virüs insanları yaşayan ölüler yani zombiler haline getirmektedir. Gerry Lane, ailesiyle dışarı çıktığı olağan bir günde, sıkışan trafiğin arasında kalmıştır. Kısa zaman sonra sıkışıklığın ciddi bir sorundan kaynaklı olduğu anlaşılır. Çin’de başlayan salgın sonucu, dünya zombi istilasına uğramıştır. Birleşmiş Milletler’de çalışan Gerry, ailesini güvenli bölgeye yerleştirdikten sonra ikiye ayrılan dünyaya karşı mücadele etmeyi ve tekrar ailesinin yanına dönmeyi istemektedir.

Brad Pitt'in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Film Max Brooks'un aynı adlı kitabından uyarlandı.

Sizde istediğin yerden sinema filmlerini, birbirinden seçkin kanalları ve seç izleden sizin için seçilmiş yüzlerce içeriğe ulaşmak için hemen KabloTV aboneliğizi gerçekleştirin. KabloTV WebTV ile özgürce  internetin olduğu her yerden içeriklere ulaşın. Ayrıca sınırsız yeni nesil fiber internet  Kablonet hizmetine üye olarak yüksek kalitede takılmadan yayınları izleyin. 

ABONE OL