• 0850 888 01 26
  • 0850 888 01 26

VİRÜS AVCILARI

Virüs Avcıları | Kasım'da National Geographic'de

22 Kasım Pazar 22.00


“Bir sonraki ve mevcut küresel salgını nasıl durdurabiliriz?

Tüm dünyayı etkisine altına alan pandemi sonrasında herkesin aklını kurcalayan birçok sorunun hala net bir cevabı bulunmuyor. Bu salgın tamamen sona erdikten sonra neler olacak? Yaşam nasıl devam edecek? En önemlisi, bir daha böylesine bir krizin içerisinde yer almamak adına neler yapmalıyız, nasıl davranmalıyız? Bu sorulara adeta bir yanıt niteliği taşıyan “Virüs Avcıları” 22 Kasım Pazar 22.00’de National Geographic ekranlarında sizlerle buluşuyor. Yeni virüsleri araştırarak, salgın hastalıkların kaynağını bulmaya çalışan bilim insanlarının anlattığı birbirinden ilginç hikayeleri izlerken, şu an içinde bulunduğumuz küresel krizin boyutlarını daha yakından keşfedeceksiniz.

Salgın krizleriyle ilgili en kritik soruların cevapları ve çok daha fazlası “Virüs Avcıları” ile 22 Kasım Pazar 22.00’de National Geographic’te sizleri bekliyor.

Sizde istediğin yerden sinema filmlerini, birbirinden seçkin kanalları ve seç izleden sizin için seçilmiş yüzlerce içeriğe ulaşmak için hemen KabloTV aboneliğizi gerçekleştirin. KabloTV WebTV ile özgürce  internetin olduğu her yerden içeriklere ulaşın. Ayrıca sınırsız yeni nesil fiber internet  Kablonet hizmetine üye olarak yüksek kalitede takılmadan yayınları izleyin.

ABONE OL