• 0850 888 01 26
  • 0850 888 01 26

WONDER WHEEL - DÖNME DOLAP

1950'lerde Coney Island adasında, New York'ta yaşayan Ginny, bir zamanlar oyunculuk yapmış olsa da artık garson olarak çalışan ve günümüzün tabiriyle odun diyebileceğimiz kocası atlı karınca operatörü Humpty ile aynı zamanda babası ile uzun zamandır küs olan, pek de mutlu olmayan bir yaşam süren orta yaşa yaklaşmış sürekli duygusal dalgalanmalar yaşayan bir kadındır. Gizliden gizliye genç ve yakışıklı cankurtaran Mickey'den hoşlanmaktadır. Ancak günün birinde hiç beklenmedik bir şey olur, Humpty'nin yıllardır görmediği kızı Carolina çıkagelir. Peşindeki gangster kocasından kaçmak için babasının evine sığınan Carolina, Ginny ve Humpty'i de tehlikeye atmıştır, üstelik o da oyun yazarı olma hayalleri kuran Mickey'den hoşlanmaya başlar.

Dram türü filmin başrollerini Kate Winslet, Juno Temple ve Justin Timberlake üstleniyor. Filmin kadrosunda Max Casella, Debi Mazar, Jim Belushi, Geneva Carr, Tony Sirico ve Steve Schirripa gibi isimler de yer alıyor.

Sizde istediğin yerden sinema filmlerini, birbirinden seçkin kanalları ve seç izleden sizin için seçilmiş yüzlerce içeriğe ulaşmak için hemen KabloTV aboneliğizi gerçekleştirin. KabloTV WebTV ile özgürce  internetin olduğu her yerden içeriklere ulaşın. Ayrıca sınırsız yeni nesi fiber internet  Kablonet hizmetine üye olarak yüksek kalitede takılmadan yayınları izleyin. 

ABONE OL