• 0850 888 01 26
  • 0850 888 01 26

KABLOSES

KABLOSES
Türksat Kabloses ile HD Kalitede Ses Aktarımı Sabit Telefonunuzu Kablonet Alt Yapısına Taşıyın

Ekonomik Konuşmanın Yeni Adı
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber internet ve HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir. İnternet hizmetinin yanında televizyon hizmetine de abone olarak çanak ihtiyacı olmadan HD kalitesinde yayınları izleyebilirsiniz.

KABLO SES HAKKINDA

Numaranızı Kabloses'e taşıyarak da bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kabloses hizmeti kapsamında yukarıdaki tablolarda verilen iki farklı tipte paket sunulmaktadır. Kullanım alışkanlığınıza göre  

aşağıdaki tablo yer alan bu paketlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Kabloses hizmeti kapsamında tahsis edilen numara Türksat tarafından (mücbir hallerde) değiştirilebilecektir.

Türksat, Kabloses tarifelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı fatura talebinde her sayfa 0,75 TL olarak ücretlendirilir. E-Faturaya geçiş yapılması durumunda ücret alınmaz.

Faturaların son ödeme tarihinden sonra ödenmesi halinde, günlük %0,046667 oranında gecikme bedeli yansıtılır.

Ayda bir sefer tarife değişimi yapılabilmektedir. Tarife değişimi yapıldığı gün baz alınarak fiyatlandırma yapılacak ve bir önceki tarifenize ait dakikalar sıfırlanacaktır.

Örneğin her yöne 100 dakika paketiniz varsa, ayın 15 inde her yöne dakika paketinizin yarısı (50 dakika) kullanılabilir. Yarım aylık ücret yansıtılır. 50 dakikanın üzeri ayrıca tarife üzerinden faturalandırılır.

Kabloses Hizmeti kapsamında seçilen paket dakikalar fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilir, kullanılmayan dakikalar sonraki fatura dönemine devretmez.

ABONE OL