• 0850 888 01 26
  • 0850 888 01 26

ALFA KURT | ALPHA (2018)

Alpha Kurt filmi, sürüsünden ayrı düşen genç bir adamla sürüsünden ayrı kalan bir kurtun kurduğu dostluk konu ediliyor. Buz Devri'nin sonlandığı dönemde, yani günümüzden 20,000 yıl kadar önce, doğada yaşam koşulları hala ideal seviyeye ulaşmamıştır. Kabilesiyle birlikte Avrupa'da üst paleotik çağ döneminde ilk bizon avına çıkan genç Keda (Kodi Smit-McPhee) bu av sırasında yaralanır. Kabilesinden ayrı düşer ve kendine geldiğinde yalnız olduğunu fark eder. Üstelik kabilesinin en seçkin avcılarıyla avlanmaya çıkmıştır. Acımasız, zorlu, yabani şartlarda hayatta kalmaya çalışırken kendisi gibi sürüsünden ayrı kalmış bir kurt bulur. Kurtla Keda arasında bir süre sonra büyük bir dostluk ve güven bağı kurulur, ikili vahşi doğada sayısız maceraya birlikte atılırlar.

Filmin başrolünü yeni nesil X-Men'in sevilen Nightcrawler'ı Kodi Smit-McPhee'nin üstlendiği "Alpha"nın yönetmen koltuğunda Albert Hughes oturuyor. Yönetmenin yazdığı hikayeden senaryolaştırılan filmin senaryosunda ise Dan Wiedenhaupt'un imzası var. Macera türündeki filmin oyuncu kadrosunda Leonor Varela, Marcin Kowalczyk, Natassia Malthe ve Jóhannes Haukur Jóhannesson gibi isimler yer alıyor.

 

Sizde istediğin yerden sinema filmlerini, birbirinden seçkin kanalları ve seç izleden sizin için seçilmiş yüzlerce içeriğe ulaşmak için hemen KabloTV aboneliğizi gerçekleştirin. KabloTV WebTV ile özgürce  internetin olduğu her yerden içeriklere ulaşın. Ayrıca sınırsız yeni nesi fiber internet  Kablonet hizmetine üye olarak yüksek kalitede takılmadan yayınları izleyin. 

ABONE OL